County SK Challenge Cache (výzva prijatá)

Teraz už ani poriadne neviem, ako som sa k tejto geocachingovej výzve dostal. Najskôr to však bude zrejme vďaka Rikitanovi a jeho príspevku v facebookovej skupine venovanej geocachingu. Sledujúc Igiho web, náš reviewer výzvu tiež prijal. O čo vlastne ide ? Nič zložité. Nájsť aspoň jednu geocache v každom okrese Slovenska. Rýchly pohľad na mapu okresov http://project-gc.com/Profile/ProfileStats?profile_name=igi&getprofile=Get+profile mi hovorí, že ku dnešnému dňu je moja bilancia 48/79. Čiže mi chýba 31 okresov. Čo sa týka krajov, v každom mám nájdenú aspoň jednu.

Časť bude pomerne jednoduchá: Kežmarok, v ktorom sa zastavíme cestou z Martina), Zvolen a Krupina, v ktorých sa zastavíme cestou z/do Komárna. Námestovo, Čadca, Kysucké Nové Mesto a Bytča – tie by sme mohli zvládnuť počas výletu z Martina.

Medzilaborce a Stropkov, tie budú vyžadovať naplánovanie nejakej turistiky v danej oblasti – čo sa teším ;). No ostatné (okolie Bratislavy) budú väčší problém a vyzerá to tak, že si na leto naplánujem georoadtrip ;)

[môj geocachingový profil] [môj profil na Project GC]

Okresy Slovenskej republiky
Okresy Slovenskej republiky
stav ku 29.11.2013
stav ku 29.11.2013

Subscribe to Blog via Email

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Join 3 other subscribers

2 Comments

  1. 30/11/2013

    Pekne. Drzim palce. Nemas toho o vela viac pred sebou ako ja. Paci sa mi ta zhoda na vychode – biele miesta na mape presovskeho kraja = Stropkov a Medzilaborce :)

  2. 30/11/2013

    No to som bol veru prekvapeny. Clovek to ma pod nosom :)))

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.